Hakkımızda

Hakkımızda

İçinde bulunduğu sektörün ihtiyaçlarını büyük bir özveriyle analiz eden ve alabilecekleri en kusursuz ürün hizmetini görev edinmiş Karakaya İş Güvenliği,  profesyonel ürün hizmeti almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olmak adına 2017 Ocak ayında, Adana’da üretim faaliyetlerine başlamıştır.

‘’Profesyonel ürün’’ misyonu ile kurulmuş olan firmamız, üretim faaliyetlerine tek kullanımlık toz maskesi ile başladı. 2017 yılından bu yana üretim anlamındaki donanımsal özelliklerini geliştirerek, sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Günümüz üretim endüstrisi çalışanları için elzem olan tek kullanımlık toz maskeleri konusunda, şirketimizin markası olan ‘’FOLDAP’’ ile Türkiye’nin alanındaki en büyük üretici firması olma yolunda üretim faaliyetlerimiz e devam ediyoruz.  Sektörde birçok kurumsal ve bireysel kullanıcıya profesyonel ürün hizmeti sağlayıp, kaliteli bir şekilde üretim faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Üretmenin ve kullanıcılarına profesyonel ürün sunmanın verdiği hazla, bundan sonraki yaşantımıza saygın bir marka olarak devam edeceğiz.

Saygılar,

Vizyonumuz

‘’Profesyonel ürün’’ anlayışı ile çıktığımız bu yolda, sektörde ve ürünlerimizin kullanıldığı tüm iş kollarında Foldap markasını, hizmet ve ürün kalitelimizle,  kullanıcılarının birincil tercihi konumuna getirip, süreklilik oluşturmak.

Misyonumuz

Geçmişten edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi birleştirip Foldap markasının yarınlarına ışık tutarak; işimizi, heyecanımızı, sahip olduğumuz değerlerimizi geleceğe taşımak.

Mevcut sertifikalarımız için bizimle iletişime geçiniz.